Русанівська сільська рада

Липоводолинського району, Сумської області

Телефон: (0525) 45-43-16

 
УКРАЇНА
Русанівська сільська рада
Липоводолинського району
Сумської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 29/11/2016 року №30 с. Русанівка
Про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України “Про очищення влади”

Відповідно до пункту 10 частини першої статті 2,частини четвертоїстатті 5 Закону України “Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон , передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р

НАКАЗУЮ:

1.Провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон,передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” стосовно головних та інших спеціалістів (державних службовців), визначивши” 29 листопада 2016 року днем початку перевірки.

2. Взяти до відома, що  роботу з кадрових питань, в тому числі особові справи працівників відділу веде секретар сільської ради.

3. Перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, пердбачених частинами третьою і четвертою ст.1 Закону України “Про очищення влади” провести в межах періоду, встановленого відповідно до Плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р.

4.Ознайомити із цим розпорядженням спеціалістів, у тому числі працівників, які відсутні на робочому місці (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках для догляду за дитиною, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, у зв”язку з тимчасовою непрацездатністю, відсторонені від посади).

5.Землевпоряднику (державному службовцю) Русанівської сільської ради Кобець Тетяні Іванівні в десятиденний строк з дня початку проведення відповідної перевірки подати секретарю власноручно написану заяву про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно додатків 1 та 2 до Порядку, декларацію про майно, доходи та витрати і зобов”язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Г.М.Якуб

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

Banerbpd 200x80
Dostupni Liku