Русанівська сільська рада

Липоводолинського району, Сумської області

Телефон: (0525) 45-43-16

 
УКРАЇНА
Русанівська сільська рада
Липоводолинського району
Сумської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/01/2017 року№9с. Русанівка
Про забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 898-р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками», на виконання доручення голови Сумської обласної державної адміністрації від 14.01.2016 № 1-ОД «Про забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками», доручення голови Липоводолинської РДА № 04 від 27.01.2017 «Про забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками» , з метою забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які не скористались правом на одержання безоплатно у власність земельних ділянок для ведення садівництва, особистого селянського господарства, індивідуального житлового будівництва та іншого цільового призначення виконком сільської ради

  ВИРІШИВ:

  1. Визначити орієнтовну кількість учасників антитерористичної операції, які не скористались правом на одержання безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, індивідуального житлового будівництва та іншого цільового призначення.

  2. Оптимізувати розподіл площ (розмірів) земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності із зарезервованих масивів (земель запасу, резерву), виходячи з актуалізованої кількості учасників антитерористичної операції у розрізі сільській раді.

  3. Актуалізувати реєстр вільних земельних ділянок, зарезервованих для передачі учасникам антитерористичної операції, із зазначенням місцезнаходження, загальної площі, цільового призначення.Визначитися з розмірами земельних ділянок, які можуть бути надані для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального житлового будівництва та іншого цільового призначення та оптимізувати розподіл площ (розмірів) земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності із зарезервованих масивів (земель запасу, резерву), виходячи з актуалізованої кількості учасників антитерористичної операції у розрізі сільській раді.

  4. Контроль за виконанням цього доручення покласти на землевпорядника сільської ради Кобець Т.І.

Сільський голова          Г.М.Якуб

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

дотацї на ВРХ
я маю право 300x200
Pravova Dopomoga