Русанівська сільська рада

Липоводолинського району, Сумської області

Телефон: (0525) 45-43-16

 
УКРАЇНА
Русанівська сільська рада
Липоводолинського району
Сумської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/01/2017 року№7с. Русанівка
Про заходи щодо систематизації контролю та посилення виконавської дисципліни в Липоводолинському районі

Ураховуючи лист Кабінету Міністрів України від 19.05.2010 № 27554/2/1-10 щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, персональної відповідальності за своєчасне та якісне виконання завдань, визначених законами України, актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями (протокольними дорученнями) голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Липоводолинської районної державної адміністрації, відповідно до доручення голови Липоводолинської РДА № 02 від 25.01.2017 року «Про заходи щодо систематизації контролю та посилення виконавської дисципліни», з метою удосконалення та систематизації контролю, попередження випадків невиконання, несвоєчасного або неякісного виконання встановлених документами завдань в Липоводолинській районній державній адміністрації, її структурних підрозділах, виконавчих комітетах селищної та сільських рад:

  ВИРІШИВ:

  1. Не допускати проявів формалізму та поверхового підходу при прийнятті власних рішень та підготовці інформативних матеріалів.
  2. Підвищити персональну відповідальність працівників сільської ради за виконанням покладених на них завдань.
  3. Приділяти особливу увагу виконанню розпорядчих документів органів влади вищого рівня, наданню інформацій та веденню документації з контролю.
  4. Аналізувати стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті не рідше одного разу на півроку.
  5. Контроль за виконанням цього доручення залишаю за собою.
Сільський голова          Г.М.Якуб

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

дотацї на ВРХ
я маю право 300x200
Pravova Dopomoga