Русанівська сільська рада

Липоводолинського району, Сумської області

Телефон: (0525) 45-43-16

 
УКРАЇНА
Русанівська сільська рада
Липоводолинського району
Сумської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/01/2017 року №6 с. Русанівка
Про підсумки розгляду звернень громадян в 2016 році

На підставі Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, відповідно до доручення голови Липоводолинської РДА № 03 від 25.01.2017 «Про підсумки розгляду звернень громадян в 2016 році», з метою забезпечення повного, об’єктивного, кваліфікованого розгляду звернень громадян виконком сільської ради

  ВИРІШИВ:

  1. Здійснювати контроль за дотриманням законодавства про звернення громадян на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності.
  2. Не рідше одного разу в півріччя розглядати на засіданнях виконкому сільської ради питання про підсумки роботи зі зверненнями громадян.
  3. Не допускати фактів ненадання письмових відповідей заявникам про результати розгляду заяв чи скарг.
  4. Забезпечити ведення справ з розгляду звернень громадян.
  5. Дотримуватися вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 14 квітня 1997 року за № 348, приділивши особливу увагу порядку реєстрації звернень громадян та відповідей заявникам, веденню справ з розгляду заяв.
  6. 6. Забезпечити висвітлення графіків прийому громадян сільським головою та секретарем сільської ради, керівництвом облдержадміністрації та райдержадміністрації на інформаційних стендах.
  7. Контроль по виконанню даного рішення покласти на секретаря виконкому Курило Н.В.

 

Сільський голова          Г.М.Якуб

АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ

Banerbpd 200x80
Dostupni Liku